Failiem.lv nodrošina drošus, ērtus un paplašināmus datu glabāšanas risinājumus

palīdzot biznesa un privātiem lietotājiem uzglabāt, pārsūtīt, pārdot, publicēt, pārvaldīt, dublēt failus

KAS MĒS ESAM

Failiem.lv ir IT uzņēmums, kas kopš 2007. gada izstrādā mākoņu datu glabāšanas risinājumus un programmatūru gan uzņēmumiem, gan uztur platformu privātajiem lietotājiem. Uzņēmumam ir uzkrāta kompetence un zināšanas mākoņdatošanas tehnoloģiju izstrādē un pielietošanā.

PAMATVĒRTĪBAS

Ieklausāmies lietotāju vajadzībās. Meklējam vienkāršākos risinājumus. Cienām lietotājus un klientus. Ikdienā mēs cenšamies veikt uzlabojumus platformā un izstrādāt labāk.
Make it work, then make it better

Pieredze un zināšanas

Mēs esam izstrādājauši vairākās B2B un B2C 24/7 liela apjoma sistēmas un uzturam tās ikdienā. Mēs izmantojam savas zināšanas, lai izstrādātu datu glabāšanas un apmaiņas risinājumus, kas paredzēti konkrētām biznesa vajadzībām.

Platforma tiek lietota visā pasaulē

Mēs esam starptautiski aktīvs uzņēmums, mūsu klienti atrodas visā pasaulē. Mēs izmantojam datu centrus Eiropā un ASV, kā arī satura piegādes perifērijas serverus. Mēs sniedzam starptautisku klientu atbalstu angļu valodā.

atvērti partnerībai un pielāgotiem projektiem

Esam atvērti sadarbībai ar IKT uzņēmumiem un meklējam vietējos izplatītājus. Ja meklējat pielāgotus datu glabāšanas un apmaiņas risinājumus, sazinieties ar mums. Mēs esam veikuši integrācijas dažādām vajadzībām.